21 травня у Львові під час засідання Містобудівної ради затвердили ескізний проект футбольного стадіону для проведення Чемпіонату Європи 2012 в Львові, – повідомляє кореспондент KpuNews.
Під час ради розглянули містобудівельну ситуацію, генплан та під’їзні дороги до стадіону у Львові. Велику увагу у концепції проектування стадіону приділено місцю для паркування. Для обслуговуючого персоналу і VIP гостей виділено 1593 паркувальних місця.
Територія для фургонів і автомобілів теле- та радіо- компаній становитиме 6000 м кв. Згідно архітектурно-планувального і конструктивного рішення, стадіон відповідає вимогам УЄФА, кількість місць для сидіння становитиме 33.400. З них приблизно 300 місць для почесних гостей в області VIP-зони на третьому рівні та приблизно 150 місць в зоні скайбоксів на четвертому рівні. Окрім того розглянуть розміщення і призначення усіх конструктивних частин стадіону, а саме невиробничих споруд, ігрового поля, розподільної тераси, покрівлі над трибунами.
У частині інженерного обладнання запроектований стадіон відповідатиме всім функціональним вимогам УЄФА на Євро-2012, в тому числі за резервним джерелом живлення, освітлення і телебачення, системою озвучення, устаткуванням телекомунікації, системою безпеки і доступу, а також відео екраном на півночі та півдні.
Для безпеки глядачів на стадіоні будуть використані найновіші конструктивні та організаційні протипожежні заходи. Запропоновані заходи базуються на відповідному переліку правил Європейських норм, що діють по всій Європі і стали правовою основою для спорудження стадіонів для Чемпіонату світу 2006 року, а також чемпіонату Європи 2008 року.
|