22 березня невідомі закидали Російський культурний центр у Львові пляшками з-під пива. Внаслідок інциденту розбито вітрину, встановлену біля входу у Центр. Про це сьогодні, кореспонденту КПУnews повідомив керуючий справами Центру Альберт Астахов.
За словами керуючого, Культурний центр був закиданий пляшками від пива «Галицька корона». «Правоохоронці взяли роздруківку з камер відеоспостереження, які нещодавно встановили на території центру, заявивши, що це допоможе зловити зловмисників. Однак ми вже не віримо в ці обіцянки, оскільки це не перший такий випадок у Львові, і жодного разу винних не було покарано», - зазначив представник центру.
Нагадаємо, 26 квітня 2007 року невідомі спалили погруддя поета Олександра Пушкіна й розбили 5 вікон Російського культурного центру в Львові. У жовтні 2005 обласне управління Міністерства внутрішніх справ посилило заходи для охорони Російського культурного центру в Львові у зв'язку з постійними нападами.
|