Впродовж минулого року на у Львівській області у побуті травмувалося більше 100 тис. осіб, з них від отриманих травм загинуло 2 254. Дітей віком до 14 років травмувалося близько 15 тис, з них 56 загинуло. Про це сьогодні кореспонденту КПУnews повідомила прес-служба Львівської ОДА.
За даними прес-служби, суттєве зростання смертельного травматизму в порівнянні з 2006 роком відбулося у містах Моршині, Новому Роздолі, районах: Буському, Жовківському, Миколаївському, Мостиському та Сокальському.
Зростання загибелі дітей зафіксовано у Бродовському, де загнуло 6 дітей, Дрогобицькому – 4, Жидачівському, Жовківському, Пустомитівському, Радехівському, Самбірському , Турківському районах по одній дитині. У Львові за минулий рік у побуті загинуло 4 дитини.
|